U17 - Pokračování na výbornou

23.10.2017 13:04

Kadeti se i v druhém hracím víkendu měli možnost se představit na domácí palubovce. Cílem bylo získat 2 výhry a to se také povedlo.

SOKOL VYŠEHRAD vs. BK KLATOVY 71:55 (10:18 28:31 57:42)

Sobota 21.10. 2017 - Liga U17, sk.A (4. kolo) - 18:30 - Výtoň Aréna

Do sobotního utkání jsme vstoupili velmi špatně. Dělali jsme věci, které jsme chtěli oproti minulým utkání odstranit a to nevynucené ztráty, které skončí košem soupeře a nebo minižákovské chyby v obraně. Soupeř nám navíc přidal ještě střely z dlouhé vzdálenosti a tak v půli stav nebyl příznivý. Probuzení přišlo až po půli, kdy jsme začali velmi dobře bránit, přidali jsme několik zisků a soupeř byl zastaven i atraktivními bloky. Z toho plynuli jednoduché koše a 3. čtvrtina v poměru 29:11. Od té doby jsme zaváhání nedovolili a prosotor ke hře dostali všichni hráči.

Body Sokol Vyšehrad: Plavka Kryštof 21(4/3 + 2), Srp Štěpán 17(1/3), Bohovyč Lukáš 9(6/4 + 1), Netušil Filip 8(2/0), Nosek Ondřej 6, Macha Vit 5(2/1), Vašek Lukáš 3(4/3), Stejskal Šimon 2, Brajanovski Luka 0, Chán Matěj 0, Kuznetsov Baniil 0

Střelba za 3b.: 19/3

Střelba za 2b.: 51/24

Trestné hody: 28/14

Doskoky: 44

Fauly: 20

Kompletní statistiky - ZDE

SOKOL VYŠEHRAD vs. TIGERS BASKETBALL ČESKÉ BUDĚJOVICE 66:51 (16:12 32:28 59:37)

Neděle 22.10. 2017 - Liga U17, sk.A (5. kolo) - 11:00 - Výtoň Aréna

Fantastický začátek, kdy jsme vedli již 10:2 a měli vysoké tempo hry. Poté jsme ale úplně vypnuli a začala se hrát vyrovnaná partie, kdy jsme vytvořili spoustu hloupých chyb hlavně v obraně. Útočná fáze postrádala přesné zakončení. Zlom se povedl stejně jako v sobotu ve 3. čtvrtině. Opět dobrá obrana s rychlým přenosem znamenala vysoké vedění, pro nás jen škoda, že jsme nedokázali udržet standart a utkání dohrát s větším rozdílem a dobrým tempem i po prostřídání všech hráčů.

Body Sokol Vyšehrad: Srp Štěpán 21(8/1), Netušil Filip 12, Plavka Kryštof 9(2/1), Nosek Ondřej 8, Vašek Lukáš 7(2/1), Stejskal Šimon 4, Bohovyč Lukáš 3(2/1), Bella Miroslav 2, Brajanovski Luka 0, Chán Matěj 0, Kuznetsov Baniil 0, Macha Vit 0

Střelba za 3b.: 15/0

Střelba za 2b.: 62/31

Trestné hody: 14/4

Doskoky: 50

Fauly: 16

TABULKA PO VÍKENDU

Za 14 dní vyrazíme poprvé na palubovky soupeřů. Čeká nás souboj s BA Sparta Praha a BA Roudnice nad Labem. Výsledky budou opět klíčové k dalšímu vývoji v tabulce.

Připravil: Jan Kefurt