U17 - REPORT - Víkend kadetů

14.11.2011 20:36

REPORT

Kadeti nedokázali vybojovat o víkendu výhru. V sobotním utkání podlehli píseckým Sršňům kde se výborným výkonem prezentoval Petr Šlechta. Nedělní utkání bylo o poznání vyrovanější, bohužel ani na Spartě výkon na domácí nestačil.

SRŠNI SOKOL PÍSEK vs. SOKOL VYŠEHRAD 97:65 (25:16 57:28 75:43)

Fakt, že Písek doposud nevyhrál soutězní utkání (přestože prohrál většinou velmi těsně) pasoval náš tým do role mírného favorita. V sršní aréně se ale vyšehradským týmům příliš nedaří. Už na poradě před zápasem jsme se připravovali především na Petra Šlechtu a Martina Šteiera. Úvod zápasů nám vůbec nevyšel. Dva fauly Jelínka a prvních šest bodů od Šlechty začali nabourávat náš plán. Přesto jsme se soupeřem srovnali krok a v půlce první kvarty se drželi na dostřel. Nejhorším faktorem první čtvrky nebylo 9b manko, ale "rozstřílení" Petra Šlechty. Petr měl ten den až neskutečně seřízená mířidla. Střílel jednu trojku za druhou a naši hráči ho nebyli schopni ani přibrzdit natož zastavit. Velmi deprimující úspěšnost právě tohoto hráče rozhodla zápas již v poločase. Petr zaznamenal za poločas neskutečných 32b a 6 trojek a v druhé půli mohl již spokojeně odpočívat. Individuální výkon byl povzbuzen naší nesoustředěnou obranou právě na tohoto klíčového hráče soupeře. V druhém poločase jsme chtěli spíše se ctí dohrát zápas, jelikož manko bylo až příliš vysoké. Prostor dostali hráči z lavičky, kteří se neukázali ve špatném světle.

Body Sokol Vyšehrad:  Tomrle Lukáš 14(4), Fremut Tomáš 10(2), Wilmots Tom 10, Chaloupka Kryštof 9, Choutka Jan 8(2), Klasna Jan 8, Mitrović Marko 4, Jelínek František 2

Body Sršni Sokol Písek: Šlechta Petr 38 (6), Šteier Martin 21, Hrneček Roman 10, Skočil Michal 9 (1), Svoboda Vilém 5, Koc Ondřej 4, Procházka Jan 4, Dvořák Jan 2, Mareš Jaroslav 2, Šácha Marek 2, Pártl Lukáš 0, Šindelář Michal 0

TH:  14/8  : 14/5

Fauly: 16 : 15

Rozhodčí: Hána Michal, Havlíček Petr

Hala: Sportovní hala Sokol, Písek

 

Ostaní výsledky 8.kola

TJ Sokol Pražský - BCM Slezská Ostrava 84:104

USK Praha - BCM Moravská Ostrava 51:47

JBC Brno - BC Nový Jíčín 79:64

Proton Zlín - BK BCM Prostějov 78:53

BA Sparta - BK Synthesia Pardubice 66:78

 

BA SPARTA vs. SOKOL VYŠEHRAD 74:66 (23:20 35:34 60:52)

Zápas na Spartě mohl odčinit zaváhání v Písku. Naše šance vzrostli neúčastí klíčového hráče soupeře Schinka. Jeho roli ovšem hned v úvodu zápasu přebral Weis a byl dalším hráčem, kterého náš tým o víkendu nedokázal zastavit. Přesto jsme soupeřem drželi krok. V úvodu zápasu se prosazoval především Chaloupka. Do půle se hrál velmi vyrovnaný duel. Oba týmy nedisponovali přílišným počtem hráčům do rotace. Náš tým si ovšem do poločasové přestávky nadělal problémy s fauly. V druhé půli si soupeř několikrát vybudoval 8b náskok a naši hráči ho opět stáhli. Velmi brzy se však vyfauloval Tom Wilmots, který náš tým držel na doskoku. Poté jsme s touto činností začli mít velké problémy. Dotahování držel především Jelínek, který se v druhé půli rozstřílel a držel si velmi dobrou úspěšnost TH. V koncovce náše neschopnost doskočit jediný balon vygradovala a díky ní jsme nedokázali zápas otočit. Zápas se Spartou je každopádně ztrátou.

Body Sokol Vyšehrad: Jelínek František 20, Chaloupka Kryštof 17, Choutka Jan 14, Tomrle Lukáš 5, Wilmots Tom 4, Dúha Matěj 2, Fremut Tomáš 2, Mitrović Marko 2, Klasna Jan 0

Body BA Sparta: Weis Michal 25, Csesznok Patrik 13 (1), Puršl Šimon 12, Vondrák Marek 11(2), Kainc Matouš 9, Přibyl Jan 4, Beránek Martin 0, Fejfar Tomáš 0, Primus Petr 0, Zach Daniel 0

TH: 30/19 : 23/16

Fauly: 22 : 27

Rozhodčí: Kejklíček Roman, Kocfelda Jiří

Hala: Hala BA Sparta, Praha 5

 

Ostatní výsledky 9.kola

TJ Sokol Pražský - BCM Moravská Ostrava 71:59

USK Praha - BCM Slezská Ostrava 59:57

JBC Brno - BK BCM Prostějov 73:78

Proton Zlín - BC Nový Jíčín 81:60

Sršni Sokol Písek - BK Synthesia Pardubice 73:101

 

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode