U17 - REPORT - Výprava do Ostravy bohužel neúspěšná

24.10.2011 22:00

   V dalším dvoukole extraligy kadetů se náš tým vypravil na dalekou cestu do Ostravy. Cesta i ubytování bylo zorganizované na nejvyšší úrovni a tak k úspěšné cestě stačila pouze jedna výhra na palubuvkách soupeřů. Větší šanci měli hráči především v sobotu, kdy se utkali s celkem Moravské Ostravy. Bohužel velmi špatná obrana v prvním poločase nás připravila o vítězství. V nedělním utkání, s jedním z favoritů soutěže, jsme spíš přihlíželi výbornému představení domácích.

U17 - BCM MORAVSKÁ OSTRAVA : SOKOL VYŠEHRAD 74:63 (23:18;25:17;17:23;11:5)

KOMENTÁŘ:  K sobotnímu zápasu jsme se snažili přistoupit s touhou po vítězství. V úvodních minutách se nám také dařilo hrát se soupeřem vyrovnaně. Dávali jsme body, ale vůbec se nám nedařilo přibrzdit útok soupeře. I v druhé kvartě se odehrával stejný příběh a tak jsme do šaten šli s 13b mankem, když jsme za první půli dostali 48. Po přestávce jsme se snažili přitáhnout šroubky v našem obranném soukolý a se zlepšenou defenzívou přišlo i pár lehkých košů. Na začátku poslední kvarty jsme soupeře dostávali pod tlak a obě mužstva začala být unavená. Dotáhli jsme se na 6b a zkoušeli zavelet k obratu. Domáci se však zvedli a v závěru zápasu nedovolili překvapení. V zápase dvou rozdílných poločasů, kdy stačilo jenom v prvním poločase průměrně bránit, jsme zahodili 18 trestných hodů a navíc se nám nepovedlo zapojit bodově několik hráčů naší úzké rotace. Škoda bylo také vyfaulování Tomáše Klimpery. S týmem Slezské Ostravy jsme na jejich palubovce ovšem odehráli vyrovnané utkání.

Body:

SOKOL VYŠEHRAD: Jelínek František 21, Chaloupka Kryštof 14, Choutka Jan 12, Tomrle Lukáš 9, Klimpera Tomáš 7, Donaire Marcelo Paulo 0, Dúha Matěj 0, Fremut Tomáš 0, Wilmots Tom 0;
MORAVSKÁ OSTRAVA: Vašťák Kamil 18(3), Veselý Lukáš 18(2), Seidler Michal 11, Dragoun Rostislav 9, Horkel Martin 8, Klečka Jan 5, Morys Dalimil 3, Kristiník Lukáš 2, Skalák Jiří 0

střelba 3b.: 5:3 TH: 34/19 : 28/10 chyby: 26:25

U17 - SLEZSKÁ OSTRAVA :  SOKOL VYŠEHRAD  106:50 (28:8;21:22;23:11;24:9)

KOMENTÁŘ: Tým Slezské Ostravy posilněn výhrou nad Pardubicemi začal hned od začátku utkání předvádět hru hodnou favorita soutěže a náš tým předčil takřka ve všech herních činnostech. Nejsmutnější ovšem je, že se nám nepodařilo klást větší odpor bojovností. V druhé čtvrtině jsme se nakonec probudili a začali hrát s menší dávkou respektu. Najednou jsme byli schopní dát koš. Po přestávce ovšem pokračovalo navyšování náskoku ze strany domácích. V závěru již došli síly klíčovým hráčům Jelínkovi a Choutkovi a zápas dospěl do podoby debaklu. Budem se muset naučit hrát víc bez respektu a s větší chutí si zahrát bojovný a aktivní basketbal bez ohledu na výsledek.

Body:

SOKOL VYŠEHRAD: Jelínek František 16, Klimpera Tomáš 11, Wilmots Tom 8, Chaloupka Kryštof 5(1), Choutka Jan 3, Tomrle Lukáš 3, Dúha Matěj 2, Fremut Tomáš 2, Donaire Marcelo Paulo 0

Fauly: 13 TH: 36/21 trojky 1

 

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode