U17 - Vstup do soutěže byl úspěšný jen na půl

09.10.2017 12:07

Kadeti měli velmi slušné výsledky v přípravě. Bohužel v posledních 14 dnech před začátkem soutěže tým zúžovali nemoci a další jiné absence. Nakonec se podařilo na domácí palubovce urvat 1 výhru.

SOKOL VYŠEHRAD  vs. BK SLUNETA ÚSTÍ NAD LABEM 65:87 (13:13 39:43 49:64)

Sobota 7.10. 2017 - Liga U17, sk.A (2. kolo) - 12:00 - Výtoň Aréna

Do zápasu jsme si dali 2 jasné úkoly. První byl pokrýt trojkovou střelbu hostů a druhý zastavovat rychlé protiútoky. To se nám vcelku dařilo celých 25 minut. Poté přišel naprostý výpadek kdy jsme nechávali běhat hráče za zády a ty po jednoduché dlouhé přihrávce dávali jeden dvojtakt za druhým. Po konci 3. čtvrtiny jsme chtěli ještě snížit rozdíl na minimum kvůli vzájemné odvětě, to se nám bohužel nepovedlo.

Body Sokol Vyšehrad: Nosek Ondřej 19(7/5), Srp Štěpán 18(7/6), Vašek Lukáš 9(2/2  1), Macha Vit 6, Netušil Filip 6(2/1 + 1), Plavka Kryštof 4(4/2), Bohovyč Lukáš 3(2/1), Kuznetsov Baniil 0

Střelba 3b.: 14/2

Střelba 2b.: 45/20

Trestné hody: 26/19

Doskoky: 30

Fauly: 21

Kompletní statistiky - ZDE

SOKOL VYŠEHRAD vs. BK LEVHARTI CHOMUTOV 90:75 (20:20 47:40 67:60)

Neděle 8.10. 2017 - Liga U17, sk.A (3. kolo) - 12:00 - Výtoň Aréna

V neděli jsme chtěli napravit sobotní porážku. Úvod patřil nám, rychle jsme vedli 16:5. Poté jsme pak povolili a Chomutov srovnal krok. Od té doby se přelévalo skóre z jedné strany na druhou. Vcelku dobře se nám dařilo bránit vysoké hráče soupeře a to byl i hlavní úkol tohoto utkání. V průběhu druhé půle jsme hlavně dobře bránili, dokázali jsme získat hodně míčů a lehce skórovat. Důležité bylo také tempo hry, které i při malém počtu hráčů bylo pořád vysoké. Výhru jsme zaslouženě vybojovali.

Body Sokol Vyšehrad: Srp Štěpán 27(7/5), Vašek Lukáš 20(3/2 + 2), Nosek Ondřej 16(2/1 + 1), Plavka Kryštof 11(2/1 + 2), Bohovyč Lukáš 6(5/4), Netušil Filip 6, Macha Vit 4, Brajanovski Luka 0, Kuznetsov Baniil 0

Střelba za 3b.: 13/5

Střelba za 2b.: 46/31

Trestné hody: 19/13

Doskoky: 24

Fauly: 21

TABULKA PO VÍKENDU

V další kole se představíme opět na domácí palubovce. Soupeřem budou týmy BK Klatovy a Tigers Basketball České Budějovice.

Připravil: Jan Kefurt