U17 - Vyrovnaný souboj a povinné vítězství

17.12.2018 13:38

Poslední hrací víkend kadetů v tomto kalendářním roce se nesl ve znamení vyrovnaného souboje, kdy se ovšem v závěru radoval soupeř, a jasné výhry nad posledním týmem v tabulce.

SOKOL VYŠEHRAD vs. BSK MODŘANY – JIŽNÍ SUPI 47:53 (8:7 24:19 35:35)

Sobota 15. 12. 2018 – Celostátní liga U17, skupina “A“ (11.kolo) – 13:45 – TJ Sokol Petrovice

Jan Kefurt (trenér SV)

V sobotu jsme z technických důvodů nemohli využít domácí palubovku, a tak jsme i druhé vzájemné utkání odehráli v Petrovicích. Hrála se vyrovnaná partie a drželo se nízké skóre. V půli jsme mohli být spokojeni s vedením a hlavně s prací na obranné polovině, kde jsme plnili své role. Po půli se skóre vyrovnalo a postupně přelilo na stranu soupeře. Koncovka již pak byl vabank, který vyhrál šťastnější soupeř. Za svůj výkon se nemusíme stydět, především bych ocenil práci na obranné polovině.

Body Sokol Vyšehrad: Grunt Tomáš 13(5/3), Kopřiva Adam 13(5/3), Vašek Lukáš 8(2), Majer Matěj 7(5/5), Fiala Adam 6(6/4), Laňka Lukáš 0, Rakovič David 0, Ferbar Michal 0, Harris Lucas 0

Střelba za 3b.: 2

Trestné hody: 21/15

Fauly: 17

SOKOL VYŠEHRAD vs. USK PRAHA B 103:74 (32:17 50:34 83:55)

Neděle 16. 12. 2018 – Celostátní liga U17, skupina “A“ (12.kolo) – 12:45 – Výtoň Aréna

Nedělení zápas znamenal povinnou výhru s posledním týmem v tabulce. V utkání se střídaly dobré úseky s těmi hroznými. Do hry se zapojili všichni hráči a dostali velkou minutáž. Plusem je i zapojení 2 hráčů kategorie U15.

Body Sokol Vyšehrad: Vašek Lukáš 23(4/2 + 3), Kopřiva Adam 22(2/1 + 1), Majer Matěj 18(2/2), Grunt Tomáš 18, Laňka Lukáš 10, Fiala Adam 4, Ferbar Michal 4(2/2), Rakovič David 2, Harris Lucas 2