U17 - Závěr základní části bez úspěchu

15.01.2019 07:45

Na závěr základní části čekala na kadety dvě venkovní utkání. Ani v jednom se bohužel nepodařilo soupeře zdolat a o udržení v soutěži budou nadále bojovat ve skupině "Play-out A" (termíny dalších utkání zde).

BA SPARTA PRAHA vs. SOKOL VYŠEHRAD 76:52 (17:14 37:27 56:38)

Sobota 12. 1. 2019 – Celostátní liga U17, skupina “A“ (13.kolo) – 11:00 – Hala BA Sparta

Jan Kefurt (trenér SV)

Proti favoritovi se nám dařilo především v první půli. Vyrovnaná první čtvrtina a poločasový výsledek -10 byl slibný pro další průběh utkání. V druhé půli jsme ovšem přestali plnit dané úkoly v obraně a v kombinaci několika zahozených šancí se nůžky rozevřely. Konečný rozdíl je až příliš krutý na poločasoou snahu.

Body Sokol Vyšehrad: Vašek Lukáš 19(2/2 + 1), Fiala Adam 12(4/4), Štolba Josef 12(3/2), Majer Matěj 4, Kopřiva Adam 3(1/1), Grunt Tomáš 2(2/0), Vainer Šimon 0(2/0), Miličič Marko 0

Střelba za 3b.: 1

Trestné hody: 14/9

Fauly: 21

BA 2006’ROUDNICE N. L. vs. SOKOL VYŠEHRAD 84:62 (18:18 29:34 48:52)

Neděle 13. 1. 2019 – Celostátní liga U17, skupina “A“ (14.kolo) – 9:00 – BK Real, Roudnice n.L.

Na klíčové utkání v Roudnici nad Labem jsme bohužel dorazili jen v 7 hráčích. I přesto jsme do utkání vstoupili dobře a rychle vedli 8:0. Poté se sice domácí oklepali, ale vedení jsme drželi stále na naší straně. Ještě ve 3. čtvrtině jsme dokázali odskočit na rozdíl 10 bodů. Poté však přišlo vyfaulování 2 klíčových hráčů a celá hra se zhroutila jak domeček z karet. 4. čtvrtina 36:10 je toho důkazem. V každém utkání dokážeme hrát vyrovnaně a je i jedno s jakým soupeřem, bohužel to nějakým momentem vždy znegujeme. Nejvíce nás limituje přístup některých hráčů.

Body Sokol Vyšehrad: Štolba Josef 35(5/3), Fiala Adam 11(6/3), Vainer Šimon 8(2/2), Kopřiva Adam 6(2/2), Grunt Tomáš 2, Majer Matěj 0(4/0), Miličič Marko 0(2/0)