U18 - PREVIEW - Junioři budou hájit svou neporazitelnost v domácím prostředí

11.11.2010 11:38

PŘEDSTAVENÍ VYŠEHRADSKÝCH JUNIORŮ

Tým Juniorů SV zvládl vstup do extraligy na výbornou. Po výhře v Plzni a v prodloužení na palubovce BA Sparta, vyrazil dobít moravské palubovky. Výsledkem byla těžká výhra v Morendě proti domácímu Brnu a přesvědčivá výhra na palubovce Prostějova. Čtyři kola čtyři výhry taková je bilance týmu pod vedením Radka Tremla a Pavla Sušera. O tomto víkendu tým čekají dosud nejtěžší soupeři.

Tým se představuje především precizní obranou prací a v útoku se prosazuje velký počet hráčů. Výhodou je i vyrovnanost kádru. Většina hráčů si tréninkovou přípravu zpříjemnila dvakrát výhrou v pražském přeboru.

 

SOKOL VYŠEHRAD - USK PRAHA

13.11.2010 12:30

ADRESA: VÝTOŇ - aréna

rozhodčí: Jeřáb Jan - Perlík Michal

 

PŘEDSTAVENÍ TÝMU USK PRAHA

Tým USK je každým rokem jedním z favoritů na titul v extralize Juniorů. Néjinak tomu bude i v této sezóně. Pražané obhajují mistrovský titul z minulého roku, ale navázání na výsledek skvělého ročníku 92 bude velmi náročné. Tým se prozatím prohání soutěží bez porážky a postupně porazil Opav; Spartu; Plzeň a v nejvyrovnanějším zápase o 7b Ostravu.

Kádr univerzitního klubu není tento rok tak vyrovnaný jako v minulém ročníku. Trenér Jachan se opírá především na trojici reprezentantů rozehrávače Feštra 11b/z; pivotmana Truhláře 16b/z a především o křídelníka Kyzlinka 22b/z. Síla tohoto týmu rapidně stoupne, pokud do utkání nastoupí i podkošový hráč Kříž, který zatím sbírá především zkušenosti v NBL. Martin Kříž nastoupil zatím pouze do utkání se Spartou a vsítil 23b. USK drtí soupeře především svou fyzickou hrou a místo střelby často volí nájezd do podkošového prostoru. V obraně se dá čekat celoplošná obrana a snaha odříznutí hráčů od balónu.

BK PROSTĚJOV - SOKOL VYŠEHRAD

14.11.2010 12:30

ADRESA: VÝTOŇ-aréna

rozhodčí: Jeřáb Jan - Perlík Michal

 

PŘEDSTAVENÍ TÝMU SOKOLA PRAŽSKÉHO

Tým Sokola Pražského vedený trenérem Milanem Voračkou má dlouhodobě kvalitní výsledky a v posledních dvou letech se účastnil závěrečného mistrovství republiky. Během prvních 4 kol zaznamenal jedinou porážku na půdě Ostravského celku 93:69. Během letní přípravy se zúčastnil mezinárodního turnaje v Ostravě. Zde porazil Brno 89:45; těsně prohrál s Pardubicemi 85:80 následně také s Ostravou 62:80. Na tomto turnaji ovšem tým nastupoval bez reprezentanta Pecháčka.

Bodově tým vedou především pivotmani Smrž a Pecháček 13b/z. Především Smrž 25b/z je velkou silou týmu ze Žitné ulice. Slabinou týmu může být perimetr, kde operuje především Kuneš 10b/z a Reimer 9b/z. Tým se snaží co nejvíce využít svou podkošovou dvojici a hraje na ně velkou část svých útoků. Bude zajímavé sledovat jak se s náročnými zápasy vyrovnají hráči z perimetru.

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode