U18 - PREVIEW - Moravská výprava Juniorů

28.10.2010 16:00

PŘEDSTAVENÍ VYŠEHRADSKÝCH JUNIORŮ

Tým Juniorů SV zvládl vstup do utkání a po přesvědčivé výhře nad Plzní 59:84, byl úspěščný i na palubovce Pražského rivala ze Sparty 63:73. Klíč k výhře byl především dobrý výkon v 3.čtvrtině, ale hlavně více koncentrace v prodloužení. V obou zápasech byl hlavní postavou týmu kapitán Michal Bernáth. Především na Spartě byl lídrem týmu a vydržel na palubovce celých 45min. Na postu rozehrávače se velmi dobře prezentoval Radek Úlehla. Z trojkového oblouku se pak prosadil nejvíce Srna. Celý tým však odváděl hodně tvrdé práce především v obraně, na které tým velmi pracuje.

Hráči Vyšehradu si trénink zpříjemnili zápasy Pražského B-přeboru, kde sbírají zkušenosti a zkouší si zvyknout na tvrdou hru se staršími hráči.

JBC BRNO - SOKOL VYŠEHRAD

 

30.10.2010 15:00

ADRESA: MORENDA, Vídeňská 9, Brno

rozhodčí: Fanta Jiří - Vyplel David

PŘEDSTAVENÍ TÝMU BRNA

Tým Brna si pro tento rok dalo za cíl postup do play-off. Zároveň s tím bude jistě chtít dávat šanci spoustě hráčům ze silné kategorie kadetů. Tým se v přípravném období účastnil mezinárodního turnaje v Ostravě. Zde prohráli zápas s Pardubicemi 74:90, následně však sehráli velmi vyrovnaný duel s Ostravou, prohráli až v závěru 60:53. V závěru turnaje prohráli vysoko se Sokolem Pražským 89:45.

Bodově týmu již v minulém roce velmi přispíval Josef Bajar. Tento hráč však na soupisce týmu nefiguruje a v tuto chvíli nastupuje v 1.lize za tým Prostějova "B". Naopak posilou bude pro tým křídelník Martin Václavek, který příchází z týmu Zlína, kde minulý rok sbíral zkušenosti v extralize a přispíval 11b/z. Pod košem bude jistě silný především přes dva metry vysoký Richard Šaňák(podle zdrojů 110kg, 205cm). Další důležitou postavou je rozehrávač Zlínský Ondřej Šiška, který navíc získává zkušenosti v 1.lize mužů, kde získává velký počet asistencí a trojkových střel.

Brněnský tým bude svůj tým jistě posilovat svůj kádr i hráči z kategorie U16. Zejména přes dva metry vysoký pivotman Slanina, rychlý křídelník Dolanský a rozehrávač Marša, můžou v těžkých zápasech zvyšovat vyrovnanost kádru. Tým Brna v prvních dvou kolech prohrál s Pardubicemi 78:64 a na Vysočině 86:67

 

BK PROSTĚJOV - SOKOL VYŠEHRAD 

31.10.2010 10:00

ADRESA: Olympijská 4, Prostějov

      rozhodčí: Matějek Ivor - Janda Viktor

 

PŘEDSTAVENÍ TÝMU BK PROSTĚJOV

Prostějovští se v minulé sezóně umístili na posledním postupovém 8. místě. V play off však narazili na pozdějšího mistra USK Praha. V této sezóně jistě využijí některých posil ze Zlína, který v extralize již startovat nebude. Například Saláč. Z Ostravy posílí tým hráči kategorie U16 Šubrt a Pešát. I tak bude muset Prostějov předvádět hodně týmové výkony, aby se vyrovnal s některými individualitami soupeřů. Především ve své domácí hale může potrápit nejednoho z favoritů

 

DALŠÍ ZÁPASY

2.kolo

  • BK PROSTĚJOV - SOKOL PÍSEK
  • USK PRAHA - LOKO PLZEŇ
  • SOKOL PRAŽSKÝ - BA SPARTA
  • BK PARDUBICE - BK OPAVA
  • BC VYSOČINA - BCM MOR. OSTRAVA

3.Kolo

  • JBC BRNO - SOKOL PÍSEK
  • USK PRAHA - BA SPARTA
  • SOKOL PRAŽSKÝ - LOKO PLZEŇ
  • BK PARDUBICE - BCM MOR. OSTRAVA
  • BC VYSOČINA - BK OPAVA

 

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode