U18 - REPORT - Moravská mise úspěšná

02.11.2010 13:33

        Další zápasy extraligy juniorů zavedli náš tým na moravská bojiště. Především zápas v Brně připravil našim hráčům náročnou zkoušku, ale i v Prostějovské hale se našim hráčům dlouhodobě nehraje příliš dobře.

 

U18 - JBC BRNO : SOKOL VYŠEHRAD 54:64 (13:9;13:14;9:19;19:22)

Komentář:    Do zápasu s Brnem jsme nevstoupili moc dobře. Především v útoku se nám zprvu moc nedařilo. Problémy nám dělala zpočátku především výšková převaha soupeře. Zbytek poločasu byl velmi vyrovnaný a náš tým se pomalu srovnával s hrou soupeře a zlepšení přišlo i v útoku. Rozhodující úder uštědřili naši hráči domácím ve třetí čtvrtině. Především výbornou obranou a z rychlých protiútoků si vybudovali 7b náskok. Poslední úsek hry byl jednoznačně nejvíce útočně laděný. Našemu týmu se podařilo náskok udržet a slavil v hale na Morendě zasloužené vítězství. Téměř 100% střelbou se prezentoval především Martin Dejmek. Ostatní hráči drželi krok, ale výhra se rodila především tvrdou prací v obraně.

Radek Úlehla: "Ze začátku byl náš výkon hrozně vlažný. Poté jsme se probudili a srovnali s Brnem krok. Třetí čtvrtku jsme naprosto ovládli a v poslední části hry jsme již obrat nepřipustili."

 

SOKOL VYŠEHRAD: Dejmek Martin 15(3), Bernáth Michal 11, Hampejs Martin 8, Srna Jan 8(1), Steinhauser Michal 8, Haltmar Tomáš 7, Úlehla Radek 7

Fauly: ??:17 TH: ??/?? : 15/10 trojky 0:4 Rozhodčí: Fanta Jiří - Vyplel David

 

U18 - BK PROSTĚJOV : SOKOL VYŠEHRAD 42:71 (12:21;13:20;9:14;8:16)

Komentář:  V Prostějovské hale se Vyšehradským týmům nehraje lehko. Naštěstí naši hráči zvládli vstup do utkání a první i druhou čtvrtinu ovládli především dobrou ofenzivní prací a vybudovali si 16b náskok. Po přestávce přidali ještě dobrou práci v obraně a během druhého poločasu inkasovali pouze 17b. Všichni hráči se vyrovnaně bodově prosadili a náš tým zvládl roly favorita a v zápase zaslouženě vyhrál a udržel si letošní neporazitelnost.

Radek Úlehla: "Nedělní zápas jsme nechtěli podcenit. Naštěstí se tomu tak nestalo. V zápase jsme stále navyšovali náš náskok a v poklidu vyhráli. Pozitivum na zápase bylo ze každý hráč vsítil."

SOKOL VYŠEHRAD: Dejmek Martin 11(2), Úlehla Radek 11(1), Srna Jan 10(2), Bernáth Michal 9(1), Haltmar Tomáš 8(1), Hampejs Martin 8, Lukáš Ladislav 7, Steinhauser Michal 5, Soukup Michael 2

Fauly: ??:12 TH: ?/? : 13/8 trojky ?:7 Rozhodčí: Matějek Ivor - Janda Viktor

 

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode