U19 - Domací prostředí k výhře nepomohlo

04.02.2019 14:08

O víkendu pokračovali junioři ve své soutěži, kdy na domácí palubovce přivítali týmy z Roudnice nad Labem a z Ústí nad Labem. Na vítězství ve skupině „Play-out A“ však stále čekají.

SOKOL VYŠEHRAD vs. BA 2006‘ ROUDNICE N. L. 69:75 (17:22 37:41 56:62)

Sobota 2. 2. 2019 – Celostátní liga U19, skupina “Play-out A“ (3.kolo) – 15:00 – Výtoň Aréna

Jan Kefurt (trenér SV)

V sobotu jsme proti týmu z Roudnice nad Labem chtěli navázat na minulý vzájemný zápas, ale hned na začátku jsme nesplnili hlavní úkol - nepřizpůsobovat se chodeckému stylu hostů. Poté jsme se dostali do rychlosti a v útoku byly vidět i prvky organizované hry. Ve 2. čtvrtině jsme se dokonce dostali do vedení o 7 bodů. Bohužel jsme vždy dobrou práci znegovali neproměněnými dvojtakty, nebo jsme dostali až trestuhodně jednoduchý koš při situaci 1 na 0. V koncovce jsme již utkaní ve svůj prospěch neotočili.

Body Sokol Vyšehrad: Vašek Lukáš 14(1/0 + 2), Netušil Filip 14(1/1 + 1), Nosek Ondřej 10(4/3 + 1), Hajlek Jakub 10(1/0), Marxgut Aleš 7(4/1), Zhang David 4, Chán Matěj 4(2/2), Kuznetsov Baniil 3(2/1), Olar David 2, Fiala Adam 1(2/1)

Střelba za 3b.: 4

Trestné hody: 17/9

Fauly: 17

SOKOL VYŠEHRAD vs. SLUNETA ÚSTÍ NAD LABEM 57:76 (4:18 29:41 44:57)

Neděle 3. 2. 2019 – Celostátní liga U19, skupina “Play-out A“ (4.kolo) – 10:00 – Výtoň Aréna

Úvod utkání byl posunutý o 30 minut kvůli sněhové kalamitě. Tento rušivý element ovlivnil i celé utkání, kdy se příliš hezkých situací neodehrálo. Hosté rychle vedli a my jsme vůbec nebyli schopni vyřešit změny obran, které na nás soupeř hrál. I přes to jsme dokázali držet rozdíl na přijatelných 10 bodech. V druhé půli pokračovala naše "lenost", kdy jsme nebyli schopni řešit základní situace a v obraně skočit po míči.

Body Sokol Vyšehrad: Vašek Lukáš 13(3/3 + 2), Chán Matěj 12, Bella Miroslav 11(4/3), Kuznetsov Baniil 10(1/1 + 1), Nosek Ondřej 9(1/1 + 2), Marxgut Aleš 2, Fiala Adam 0, Zhang David 0, Netušil Filip 0