U19 - Ligové boje pokračují

31.10.2017 12:18

Junioři o víkendu odehráli další 2 utkání. Tentokrát se představili na palubovce Žižkova a v Brandýse nad Labem. Bilance 1:1 drží tým v boji o první dvě postupová místa.

SOKOL ŽIŽKOV vs.SOKOL VYŠEHRAD 90:77 (20:12 44:34 68:54)

Sobota 28.10. 2017 - Liga U17, sk. A (6.kolo) - 10:00 - Sokolovna Žižkov

Pražské derby znamenalo souboj o přední příčky v tabulce. Od začátku se hrál rychlý a pohledný basketbal. Přesně v 6.minutě první minuty získali domácí první náskok a od té doby jsme jen dotahovali. To se nám několikrát v zápase povedlo, nejprve na začátku 2.čtvrtiny a pak výrazněji na začátku 3. části, kdy bylo skóre 46:40 pro domácí. Po našem stažení náskoku však vždy přišli chyby a domácí dali několik jednoduchých košů a byli jsme tam, kde jsme byli předtím. Celý zápas nám dělal obrovský problém obraný doskok a to bych považoval za klíčový důvod prohry. Skvělé individuální výkony předvedli Whalen s Akahomenem na týmovou výhru o však stačit nemohlo.

Body Sokol Vyšehrad: Whalen Mikuláš 26(10/9 + 3), Akahomen Desmond 25(10/6 + 1), Fanta Matyáš 7(2/1), Martišek Norbert 7(4/2 + 1), Zmeškal Martin 6(3/2), Hampl Jakub 4, Vítek Daniel 2, Jenšovský Ondřej 0, Karský Jakub 0, Makhmudov Gadzhimagomed 0, Pivoňka František Josef 0, Vilhum Vojtěch 0

Střelba 3b.: 17/5

Střelba 2b.: 44/21

Trestné hody: 29/20

Doskoky: 26

Fauly: 20

Kompletní statistiky - ZDE

BK BRANDÝS NAD LABEM vs. SOKOL VYŠEHRAD 41:66 (11:8 25:34 34:49)

Neděle 29.10. 2017 - Liga U19, sk. A (7.kolo) - 11:30 - ZŠ na Výsluní, Brandýs nad Labem

První poločas znamel velkou tragédii pro basketbal, utkání mělo horší úroveň jak utkání holek U14 co se hrálo před námi. V druhé půli jsme se konečně rozeběhli a získali jsme povinnou výhru.

Body Sokol Vyšehrad: Martišek Norbert 37(11/6 + 3), Hampl Jakub 11(6/2 + 3), Fanta Matyáš 9(3/3), Makhmudov Gadzhimagomed 4(2/2), Vilhum Vojtěch 2, Zmeškal Martin 2, Vítek Daniel 1(2/1), Jenšovský Ondřej 0, Karský Jakub 0, Pivoňka František Josef 0