U19 - Úspěšný start

04.10.2018 23:02

Junioři vstoupili do další sezóny a letos to bude velmi těžká práce. Tým prošel velkou obměnou, hlavní lídři jsou v jiných týmech a celkový počet se zastavil na čísle 8. Zbytek týmu doplňují hráči U17.

BK HOREJSEK DĚČÍN vs. SOKOL VYŠEHRAD 57:72 (18:19 37:32 53:55)

Sobota 29.9. 2018 - Celostátní liga U19, sk. "A" (2.kolo) - 19:00 - Armex Sportcentrum, Děčín

Důležitý pro nás byl vstup do utkání, kdy se hrála vyrovnaná partie. Do hry se podařilo zapojit hned všech 9 hráčů a drželi jsme tempo hry. V druhé čtvrtině přišlo polevení a v podstatě jsme nedokázali ubránit jednoho hráče, který dribloval přes celé hřiště a dal koše nebo získal faul. V druhé půli jsme začali kombiovat obranu, kombinace osobní a zónové nesla ovoce a především ve 4. čtvrtině jsme dokázali soupeře udržet na 4 bodech !

Body Sokol Vyšehrad: Nosek Ondřej 28(4/2 + 2), Bella Miroslav 14(16/4), Hajlek Jakub 11(5/1 + 2), Marxgut Aleš 7(2/1), Vašek Lukáš 6(4/4), Chán Matěj 4, Netušil Filip 2, Kuznetsov Baniil 0, Zhang David 0

Trojky: 4

Trestné hody: 31/12

Fauly: 18

SLOVAN VARNSDORF vs. SOKOL VYŠEHRAD 64:67 (17:17 30:31 51:53)

Neděle 30.9. 2018 - Celostátní liga U19, sk "A" (3.kolo) - 15:00 - Sportovní hala ,Varnsdorf

Netradiční začátek utkání v neděli, velmi malá teplota v hale a také velké pokřikování domácích fanoušků, to byl zápas ve Varnsdorfu. Domáci byli velmi fyzicky disponovaní a předváděli tvrdou hru. My jsme dokázali získávat hodně faulů, bohužel úspěšnost trestných hodů nebyla celý víkend příliš velká. My jsme několikrát byli v mírném vedení, ale nikdy jsme ho nedokázali navýšit. Naopak soupeř vždy stáhnul po našich naivních chybách a možná až lenosti v obraně. V poslední čtvrtině se navíc vyfaulovali 2 hráči základní pětky a pro naší 8-člennou výpravu to byla velká rána. Ještě minutu do konce jsme prohrávali o 4 body, avšak udrželi jsme trochu klidnou hlavu a byli míň zbrklý než soupeř a s trochou štěstí překlopili výhru na svojí stranu.

Body Sokol Vyšehrad: Marxgut Aleš 18(10/6), Bella Miroslav 15(12/5), Nosek Ondřej 15(7/5), Kuznetsov Baniil 7(6/3), Hajlek Jakub 6(2/1 + 1), Chán Matěj 4, Zhang David 2(1/0), Netušil Filip 0