VÍKENDOVÝ SOUHRN (27. - 28.10. 2012)

30.10.2012 10:49

Tento víkend byl pro týmy Sokola Vyšehrad výsledkově velice špatný, bohužel ani jednomu týmu se neporařilo vyhrát. Výsledky týmů, další zápasy a tabulky soutěže najdete v jednotlivých sekcích týmů.

EXTRALIGA U17

SOKOL VYŠEHRAD vs. BK SYNTHESIA PARDUBICE 40:101 (12:32 19:47 31:75)

Petr Ulrych (trenér)

Zápas s favoritem soutěže byl pro náš tým především lekcí z elitního extraligového basketbalu. Hned od úvodu si tým Pardubic počínal suveréně, trestal každou naší chybu a prosazoval se jak v podkošovém prostoru tak střelbou ze střední i dlouhé vzdálenosti. Naši hráči jen těžko zastavovali ofenzívu soupeře. Myslím si, že Pardubice budou v této sezóně jen těžko hledovat soupeře, který jim bude konkurovat. Fakt, že soupeř je tento rok jediným dominantním týmem ukazují i výsledky s ostatními týmy.

Body Sokol Vyšehrad: Samoura Samba 10, Jelínek František 7(1), Šimánek Jiří 6, Mastný Lukáš 5, Končický Filip 4, Syblík Vít 4, Aiden Bossan 2, Hais Jakub 2, Klasna Jan 0, Koula Jakub 0, Mach Kryštof 0, Ťažký Martin 0

Trojky: 1

Trestné hody: 10/5

Fauly: 19

Rozhodčí: Kučírek Martin, Kocfelda Jiří

Utkání: Extraliga U17 (6.kolo) - Sobota 27.10. 2012 /Výtoň Aréna/

 

SOKOL VYŠEHRAD vs. SOKOL PRAŽSKÝ 52:77 (16:18 24:38 38:61)

Petr Ulrych (trenér)

Nedělní derby se Sokolem Pražským bylo pro náš tým větší motivací. Soupeř je zatím asi největším překvapením soutěže a stále proplouvá ročníkem bez porážky. Náš tým se ovšem v domácím prostředí dobře nahecoval a připravil především na vstup utkání, kde se nám dařilo držet se soupeřem krok. Až druhá čtvrtina ukázala kvalitu soupeře, který přibrzdil naší ofenzívu a vybojoval si dvouciferný náskok. Náš tým přibrzdili především hloupé fauly klíčových "podkošových" hráčů. I tak jsme tentokrát neměli pod košem takové problémy. Nepodařilo se nám především pokrýt individuality soupeře (Kroutila s Šopem). Soupeř si zbytek zápasu udržoval náskok a nedovolil nám se opět přiblížit. I tak si myslim, že jsme nepředvedli špatný výkon a poctivá práce na trénincích dostává hráče do "extraligové" formy. Začínáme si zvykat na tempo nejvyšší soutěže. Za 14 dní nás čeká tvrdá bitva s Moravskou Ostravou, kde budem muset toto zlepšení proměnit ve výhru.

Body Sokol Vyšehrad: Hais Jakub 14, Jelínek František 10(1), Šimánek Jiří 8, Mastný Lukáš 5, Končický Filip 4, Mach Kryštof 4, Syblík Vít 3, Aiden Bossan 2, Ťažký Martin 2, Koula Jakub 0, Samoura Samba 0

Trojky: 1

Trestné hody: 26/13

Fauly: 26

Rozhodčí: Kučírek Martin, Kocfelda Jiří

Utkání: Extraliga U17 (7.kolo) - Neděle 28.10. 2012 /Výtoň Aréna/

 

LIGA U17

BK SLUNETA ÚSTÍ NAD LABEM vs. SOKOL VYŠEHRAD "B" 103:45 (19:5 53:18 79:31)

Jan Hrstka (trenér)

Nastupovali jsme s vědomim, ze Ústi je druhý nejlepši tyým v naši skupine. Fakt, že jsme odjížděli bez pendlů z extraligy, moc na sebevědomi nepřida. Bohužel, jsme nevstoupili do utkaní nejlépe a obrana z urovně preboru U17 místy i žakovska, našemu soupeři dovolovala jednoduché koše. V útoku jsme se trápili a špatně udržovali spacing, ktery je tolik duležitý pro náš systém. K tomu se pridala špatná střelba TH a výsledek nezachránilo ani to, že druhem poločase jsme zlepšili alespoň obranu i útok na uroven o neco vyšši, ale i tak jsme prohráli rozdilem 20 bodů a celkově o 58 bodu.

Body Sokol Vyšehrad: Schmiedt Jan 11, Šelder Adam 10, Jedlička Martin 9(1), Donát Blahomír 6(1), Polák Jan 4, Korch Tomáš 3, Dapič Fabijan 2, Kočovský Dominik 0, Whalen Donovan 0

Trojky: 2

Trestné hody: 27/11

Fauly: 12

Rozhodčí: Anton Karel, Neumann Ladislav

Utkání: Liga U17 (6.kolo) - Sobota 27.10. 2012 /Hala Ujep, Ústí nad Labem/

 

BK DĚČÍN vs. SOKOL VYŠEHRAD "B"77:52 (24:15 51:28 67:40)

Jan Hrstka (trenér)

Proti Děcinu jsme si věřili o něco vice, ale domaci tým podával v poslední dobe zlepšene výsledky, které mě utvrzovali v tom, že to nebude lehké. Bohužel pro nás, se nas drzela mizerná až naivni obrana z utkaní proti Ústi nad labem a vždy, když jsme měli par jednoduchých košu, darovali jsme jednoduchý pod našim košem. V útoku uz se daleko lépe tým orientoval a nutil hráče domacích k častému faulovaní, čehoz jsme využili jen z necelých 50%, což je na ligový tým mizerná úspěšnost. Děčín si výsledek udržoval i po prostřidani až do konce utkaní a zaslouženě vyhrál. My odehráli vikend s velkým otazníkem v obraně a přístupu hráčů k zápasm a týmu samotnému.

Body Sokol Vyšehrad: Polák Jan 11, Jedlička Martin 10, Dapič Fabijan 9, Schmiedt Jan 9, Donát Blahomír 8, Korch Tomáš 3, Šelder Adam 2, Kočovský Dominik 0, Ringsmuth David 0

Trojky: 0

Trestné hody: 33/16

Fauly: 26

Rozhodčí: Poživil Jaroslvav, Salač Zdeněk

Utkání: Liga U17 (7.kolo) - Neděle 28.10. 2012 /ČEZ Sportcentrum, Děčín/

 

LIGA U14

SOKOL VYŠEHRAD vs. BK LEVHARTI CHOMUTOV 45:88 (13:19 31:36 34:59) 

Martin Schmiedt (trenér)

Sobotním šestým kolem pokračovala žákovská liga kategorie U14. Naše družstvo přivítalo v domácí Výtoň aréně celek z Chomutova. Velmi se nám podařil vstup do zápasu a dlouhou dobu jsme byli rovnocennými soupeři prvního družstva tabulky skupiny A. Díky velmi dobré obraně a kvalitní činnosti v útoku se nám podařilo zaskočit soupeře, a tak byl v půli rozdíl ve skóre pouze 5 bodů ve prospěch hostů. V druhé půli byl bohužel herní obraz zcela odlišný. Vůbec se nám nedařilo v útoku, měli jsme velké množství zbytečných ztrát a dostávali jsme jednoduché koše z rychlých protiútoků. V druhém poločasu jsme se bohužel střelecky zasekli a konečné skóre se zastavilo až na rozdílu 43 bodů. Přesto bych chtěl všem hráčům poděkovat za velmi dobrý výkon v první půli.
 

Body Sokol Vyšehrad: Jůza Tomáš 14(4/2), Akahomen Desmond 11(5/3), Grulich Vojtěch 4, Svejkovský Ondřej 4(2/0), Táborský Ondřej 3(2/1), Soukup Jan 2, Aliaj Adrian 0, Edewi Cassidy 0, Hampl Jakub 0, Martišek Norbert 0, Mazouch Šimon 0, Soukup Jakub 0

Trojky: 0

Trestné hody: 13/6

Fauly: 25

Rozhodčí: Buršík Martin, Kecfelda Jiří

Utkání: Liga U15 (6.kolo) - Sobota 27.10. 2012 /Výtoň Aréna/

 

SOKOL VYŠEHRAD vs. BK DĚČÍN 58:76 (14:20 21:41 43:62)

Martin Schmiedt (trenér)

V nedělním duelu jsme hostili soupeře z Děčína. Naším cílem bylo pokusit se získat vytouženou první výhru v sezóně. Bohužel ani tentokrát se nám to nepodařilo, a tak na první výhru stále čekáme. Vcelku slušně jsme stoupili do zápasu a po první čtvrtině vedl soupeř o 6 bodů. Fatální selhání bohužel přišlo v druhé čtvrtině, kdy se rozdíl ve skóre vyšplhal až na 20 bodů. Příčinou byla opět neschopnost prosadit se v útoku i díky zatažené obraně soupeře, kterou jsme jen těžko překonávali. Druhý poločas byl z naší strany opět kvalitní. Začali jsme tlačit na soupeře a dařilo se nám ho velmi dobře bránit, získávat míče a prosazovat se i v útoku. Druhý poločas jsme nakonec vyhráli rozdílem 2 bodů a konečné skóre se zastavilo na rozdílu 18 bodů.

 

I přes dvě porážky bych chtěl všem hráčům poděkovat za předvedené výkony. V sobotu za první poločas a v neděli za ten druhý. Postupně se projevuje zlepšení, které vychází především z lepší tréninkové morálky. Věřím, že se nám brzy podaří hrát koncentrovaně po celý průběh zápasu, a tím pádem se brzy dostaví i odměna v podobě výher. 


Body Sokol Vyšehrad: Akahomen Desmond 15(9/6 + 1), Jůza Tomáš 14(6/4), Soukup Jan 8(2/0), Táborský Ondřej 8(2/0), Soukup Jakub 6(6/4), Svejkovský Ondřej 4, Grulich Vojtěch 2(2/0), Martišek Norbert 2(2/0), Hampl Jakub 1(2/1), Aliaj Adrian 0, Edewi Cassidy 0, Mazouch Šimon 0

Trojky: 1

Trestné hody: 31/15

Fauly: 31

Rozhodčí: Kučírek Martin, Kocfelda Jiří

Utkání: Liga U15 (7.kolo) - Neděle 28.10. 2012 /Výtoň Aréna/

 

ZÁVĚREČNÝ SOUHRN

Víkendová bilance: 0x výhra, 6x prohra

Zápas víkendu: Extraliga U17 - Sokol Vyšehrad vs. Sokol Pražský 52:77

 

Připravil: Jan Kefurt

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode