ŽÁCI U14 - Plzeň jsme potrápili

06.01.2012 22:46

REPORT

První novoroční utkání odehráli naši žáci na domácí půdě na výtoni a bylo to na jejich výkonech vidět.

SOKOL VYŠEHRAD vs. LOKOMOTIVA PLZEŇ  76:67 (15:4;17:19;2:34;33:19)

    Už při rozcvičení bylo na klucích vidět, jak chtějí s papírově silnějším soupeřem bojovat. Úvod zápasu byl však plný chyb na obou stranách. Naši hráči se však oklepali dřív a i při malém počtu košů si díky skvělé obraně dokázali vytvořit desetibodový náskok. I v druhé čtvrtině jsme pokračovali v demolici zakřiknutě hrajícího soupeře. Po 13minutách zápasu byl náš náskok 20bodový. Plzeň se pro nás bohužel dostala do hry a donutila nás ke konci poločasu k několika chybám a pár ztrát je dostalo dokonce do snadných dvojtaktových cvičení. Do poločasu si Plzeň vytvořila šňůru 7:19 a dostala se do hry. Naše pozice se zkomplikovala neúčastí Ťažkého a Dapiče ve třetí čtvrtině (důvodem bylo pravidlo passarele). Úkolem všech hráčů bylo především bránit. Bohužel to se příliš nepovedlo a náš náskok byl rychle smazán. Nebyli jsme schopni soupeře přibrzdit a dostávali příliš lehké koše. Na konci třetí čtvrtiny se nám přeci jenom povedlo trochu hru vyrovnat a tak jsme se v posledním hracím období mohli pokusit o zázrak. V poslední čtvrtině konečně hráli ti nejlepší hráči z obou týmů a bylo to na kvalitě basketbalu vidět. Najednou jsme začali soupeře opět přehrávat a několika slepenými koši se nám podařilo náskok stáhnout. Plzeň ovšem nezmatkovala a podařilo se jí sem tam vsítit a udržovat si odstup. Po vyfaulování Dapiče jsme se již pokusili jen o co nejmenší náskok. Soupeři gratulujeme a přejeme hodně štěstí v extralize U14.

Trenér Ulrych Petr: "Zápas neměl žádný vliv na vývoj tabulky a tak šlo čistě jenom o chuť si zahrát. Moji hráči měli obrovskou chuť bojovat a během celého zápasu to bylo vidět. Škoda, že se nám nepovedlo ubránit ve třetí čtvrtině pár útoků na víc. I tak gratuluju svým hráčům k výkonu za který se nemusí stydět a já jim za něj děkuji."

Body Sokol Vyšehrad:  Ťažký Martin 39(2), Dapič Fabijan 21, Akahomen Desmond 2, Smola Petr 2, Grulich Matouš 1, Martišek Norbert 1, Soukup Jakub 1, Doležal Daniel 0, Jůza Tomáš 0, Soukup Jan 0, Svejkovský Ondřej 0, Vozka Tadeáš 0

Body Lokomotiva Plzěň :Kozák Michal 25, Blažek Karel 17, Císař Matyáš 14, Schwob Michal 6, Jirák Rostislav 4, Šťáhlavský Petr 4, Köstel Jan 2, Velkoborský Michal 2, Vokroj David 2, Hájek Matěj 0, Kuncl Michal 0, Petrovič Ondřej 0, Štětka Marián 0, Vnouček Jakub 0

Střelba 3b.: 2:0

TH: 44/17:24/8

Fauly: 22 :28

Rozhodčí: Benda Tomáš  -  Hanuš Václav

Hala: Výtoň Aréna

 

Ostatní výsledky 14.kola

 BA Sparta Praha - BK Klatovy

Slavoj BK Litoměřice - BK Děčín

 

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode