ZŠ Plamínkové - Streetball základních škol Prahy 4

16.06.2014 20:13

V úterý 10.6. 2014 proběhl 1. ročník streetballu základních škol Prahy 4. Celou akci pořádalo DDM Prahy 4 - Hobby centrum 4 ve spolupráci s ZŠ Jitřní a Českou streetballouvou federací (Streetball-mania).

Skvělé zázemí poskytl sportotovní aréál ve školském zařízení Jitřní. K dispozici bylo 6 kurtů, na kterých soupeřilo 9 základních škol v 7 různých kategoriích.

ZŠ Plamínkové se zapojilo do těchto kategorií:

Mix 4. - 5. třídy

Soupiska: Fiala Adam, Vojta Matyáš, Vojtová Tereza, Leinweberová Helena

Tým procházel základní části s velkou pohodou. Dařilo se hrát velmi rychle a jednoduše. První prohra přišla až v semifinále, kde se s ZŠ Porg rozhodovalo až v prodloužení. V trestných hodech jsme po dlouhé sérii prohráli. Souboj o třetí místo jsme opět zvládli a zaslouženě získali bronzové medaile.

Tabulka

  1. ZŠ Porg
  2. ZŠ Ohradní
  3. ZŠ Plamínkové
 
 
Chlapci 6. a 7. třídy
 
Soupiska: Whalen Mikuláš, Váňa Ondřej. Steidl Jan
 
I přes oslabení v podobě neúčasti Filipa Netušila se týmu vedlo velmi dobře. Hned na úvod přišel těžký soupeř ze ZŠ Donovalská, kde se těsná výhra o bod zrodila až v posledních vteřinách. Dále pak s přehledem tým prošel až do finále, kde si poradil s tradičním rivalem ze ZŠ Ohradní a získal zlaté medaile !
 
Tabulka
 
  1. ZŠ Plamínkové
  2. ZŠ Ohradní
  3. ZŠ Donovalská
 
 
Chlapci 8. a 9. třídy
 
Soupiska: Svejkovský Ondřej, Martíšek Norbert, Fiala Radek
 
Pouze s jedním týmem dokázal nejstarší zástupce prohrát. ZŠ Porg byl nad naše sílý, stejně tak nad síly ostatních. Stříbro pro tuto kategorii je velkým úspěchem !
 
Tabulka
 
  1. ZŠ Porg
  2. ZŠ Plamínkové
  3. ZŠ Donovalská
 
I přes velmi teplé počasi se akce povedla. Organizce proběhla na velké úrovni a velké poděkování patří všem organizárům a těm co se postarali o vznik celé akce. Doufám, že tato akce budou pokračovat i v dalších letech.
 
Video z akce
 

Foto: DDM Praha 4, Zděněk Rybka
 
Připravil: Jan Kefurt

 

 

Zpět

Kontakt

Jan Kefurt

734 322 393

© 2018

Vytvořeno službou Webnode